Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Вологий корм для котів як правильно обирати?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Вологий корм для котів як правильно обирати?

Сообщение Onellid » Ср янв 17, 2024 11:42 am

Привіт всім котячим експертам! Мій Мурзик дуже вибагливий щодо їжі, і я шукаю рекомендації щодо вологого корму. Які бренди або типи корму ваші коти вважають найсмачнішими? Чи є спеціальні інгредієнти, які я повинен шукати або уникати? Хочеться знайти корм, який буде не тільки смачним, але й забезпечить всі необхідні поживні речовини та вітаміни. Можливо, ви стикалися з подібною ситуацією і можете поділитися своїми враженнями та порадами?
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Вологий корм для котів як правильно обирати?

Сообщение GoodGirl » Ср янв 17, 2024 11:42 am

Привіт! Я завжди звертаю увагу на перші інгредієнти у складі корму, важливо, щоб там було м'ясо або риба. Уникайте кормів з великою кількістю зернових. Але все залежить від переваг вашого кота.
GoodGirl
 
Сообщения: 680
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Вологий корм для котів як правильно обирати?

Сообщение Onellid » Ср янв 17, 2024 11:43 am

Так, згоден інгредієнти це дуже важливо. Також варто спробувати декілька брендів і видів корму, щоб зрозуміти, що більше подобається вашому коту. Іноді вони обирають найнесподіваніші варіанти.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Вологий корм для котів як правильно обирати?

Сообщение metrik_leha » Ср янв 17, 2024 11:43 am

Onellid писал(а):Так, згоден інгредієнти це дуже важливо. Також варто спробувати декілька брендів і видів корму, щоб зрозуміти, що більше подобається вашому коту. Іноді вони обирають найнесподіваніші варіанти.

Привіт усім! Моя боротьба з вибагливістю Мурзика закінчилася, коли я спробував вологий корм Optimeal https://maudau.com.ua/category/volohyi- ... d=optimeal від маркету Маудау.
Цей корм дійсно сподобався моєму коту, і я залишився задоволений його якістю та складом. Важливо шукати корми, які не містять штучних консервантів та барвників. Оптіміл багатий на натуральні інгредієнти, білки, необхідні вітаміни та мінерали, що забезпечують здоров'я та благополуччя вашого улюбленця. Мурзик полюбляє смак курки та індички від цього бренду, можливо, і ваш кіт оцінить!

Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 770
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 27