Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Лікування катаракти у Львові

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Лікування катаракти у Львові

Сообщение GoodGirl » Пт май 24, 2024 2:43 pm

Доброго дня! Я помітила, що у мене почалися проблеми із зором, і я бойся, що це може бути катаракта. Чи можна якось лікувати це захворювання? Можливо, у когось є досвід або поради, як впоратися з катарактою? Чи є ефективні народні методи лікування?
GoodGirl
 
Сообщения: 735
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Лікування катаракти у Львові

Сообщение Onellid » Пт май 24, 2024 2:46 pm

Привіт! У моєї бабусі й дідуся також була катаракта, і вони використовували народні методи лікування. Один з них полягав у вживанні соку алое. Вони вирощували алое вдома і вранці віджимали сік з листя рослини, який потім крапали в очі. Кажуть, що це допомагає зменшити важкість симптомів катаракти. Також є рецепт з використанням меду і лимонного соку, але я не перевіряв його ефективність.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 909
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Лікування катаракти у Львові

Сообщение GoodGirl » Пт май 24, 2024 2:46 pm

Дякую за поради! Спробую спочатку з народними методами, але також буду консультуватися з лікарем. Звичайно, хочеться знати, як можна ефективно і безпечно лікувати катаракту. Можливо, я зможу поєднати народні засоби з сучасними методами лікування.
GoodGirl
 
Сообщения: 735
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Лікування катаракти у Львові

Сообщение metrik_leha » Пт май 24, 2024 2:50 pm

Правильно, що ви збираєтеся консультуватися з лікарем. Хоча народні методи можуть приносити певну полегшення, важливо зрозуміти, що катаракта - це серйозне захворювання, яке може потребувати хірургічного втручання. Сучасні методи лікування катаракти у Львові https://visium.com.ua/lviv/ua/uslugi/lechenie-katarakty/ включають факоемульсифікацію, при якій помутнілий кришталик ока замінюють штучною лінзою. Цей процес досить безболісний і відновлює зір у більшості випадків. Найкраще відвідати офтальмолога для консультації та обговорення найбільш підходящих для вас методів лікування катаракти.

Изображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 828
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

cron