Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Одяг від брендів для чоловіків

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Одяг від брендів для чоловіків

Сообщение metrik_leha » Вс май 26, 2024 4:41 pm

Привіт усім! Шукаю якісний одяг для чоловіків із відомих брендів. Може хтось порадить, де краще купувати? Цікавлять речі на літо.
Чи є якісь інтернет-магазини, де можна знайти широкий вибір і добре якість?
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 829
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Re: Одяг від брендів для чоловіків

Сообщение GoodGirl » Вс май 26, 2024 4:45 pm

Привіт! Я теж цікавлюсь цією темою. Зазвичай я знаходжу хороші речі у магазинах таких брендів, як Zara, H&M або Mango. Вони мають красивий дизайн і непогану якість за доступну ціну.
GoodGirl
 
Сообщения: 736
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Одяг від брендів для чоловіків

Сообщение metrik_leha » Вс май 26, 2024 5:11 pm

GoodGirl писал(а):Привіт! Я теж цікавлюсь цією темою. Зазвичай я знаходжу хороші речі у магазинах таких брендів, як Zara, H&M або Mango. Вони мають красивий дизайн і непогану якість за доступну ціну.

Дякую за пораду! Так, я теж чув про ці бренди. Але чи є вони в інтернеті? Мені зручніше купувати онлайн, особливо зараз, коли тримаються карантинні обмеження.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 829
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Одяг від брендів для чоловіків

Сообщение Onellid » Вс май 26, 2024 5:15 pm

Привіт! Якщо ви шукаєте широкий вибір і якість, то мультибрендові інтернет-магазини можуть бути саме тим, що вам потрібно. Один із найпопулярніших таких магазинів - Хелен-Марлен. Вони пропонують товари від різних брендів. Ви можете знайти все, починаючи від кежуал-одягу до формального вбрання.
Що особливо цікаво, так це можливість порівняти різні бренди https://helen-marlen.com/ua/men та знайти найкращу пропозицію за ціною та якістю. Більше того, вони зазвичай пропонують швидку доставку та зручну систему повернення, що дуже зручно для онлайн-шопінгу, особливо в умовах карантину. Я б рекомендував вам спробувати придбати щось у Хелен-Марлен або подібних магазинах і переконатися самостійно, наскільки зручно та вигідно це може бути!
Изображение
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 911
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Одяг від брендів для чоловіків

Сообщение kaslon » Вт май 28, 2024 5:57 pm

На лето купил себе несколько футболок Jordan Jumpman на https://rozetka.com.ua/mugskie-futbolki ... er=jordan/
цена 1170 грн Отличная фирменная футболка , качество тоже на высоте .
Изображение
kaslon
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Ср авг 12, 2015 12:44 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17

cron