Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Де купити гарний світильник?

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Де купити гарний світильник?

Сообщение Onellid » Вс июн 16, 2024 4:46 pm

Шукаю рекомендації щодо магазину, де можна придбати люстру у вітальню. Мені потрібно щось сучасне і стильне, можливо зі світлодіодним підсвічуванням або нестандартним дизайном. Хотілося б, щоб вибір був великим, і можна було знайти щось дійсно особливе. Якщо маєте досвід покупки в хороших магазинах, поділіться, будь ласка!
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Re: Де купити гарний світильник?

Сообщение metrik_leha » Вс июн 16, 2024 5:58 pm

Onellid писал(а):Шукаю рекомендації щодо магазину, де можна придбати люстру у вітальню. Мені потрібно щось сучасне і стильне, можливо зі світлодіодним підсвічуванням або нестандартним дизайном. Хотілося б, щоб вибір був великим, і можна було знайти щось дійсно особливе. Якщо маєте досвід покупки в хороших магазинах, поділіться, будь ласка!


Можу порадити інтернет-магазин DiLight https://dilight.com.ua/catalog/interyer ... ostinoj/ua Минулого місяця там купували люстру для нашої вітальні, і залишилися дуже задоволені. У них дійсно великий асортимент сучасних люстр, багато моделей з LED-підсвічуванням і цікавими дизайнерськими рішеннями. Ми обрали люстру з інтегрованими LED-лампами і можливістю змінювати колір світла – виглядає дуже круто, особливо ввечері. Процес замовлення був дуже простий, а доставка швидка та акуратна. Рекомендую подивитися їхній асортимент, точно знайдеш щось цікаве для себе.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 920
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron