Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Світильники для кухні в стилі лофт

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Світильники для кухні в стилі лофт

Сообщение GoodGirl » Ср авг 14, 2024 1:50 pm

Думаю облаштувати кухню в стилі лофт, і шукаю відповідні світильники. Порадьте, які моделі найкраще підійдуть для такого стилю? Чи краще вибирати щось металеве та грубе, чи можна поєднувати з іншими матеріалами? Може, хтось вже робив подібний ремонт і може щось порадити?
GoodGirl
 
Сообщения: 834
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Світильники для кухні в стилі лофт

Сообщение Onellid » Ср авг 14, 2024 1:51 pm

У стилі лофт дуже круто виглядають Підвісні світильники в формі кулі з металевими деталями або відкритими лампочками. Я знайшов такі в магазині Dilight, вони ідеально підійшли до мого інтер'єру. Світильники міцні, зроблені з якісних матеріалів і мають гарний промисловий вигляд, який так добре підходить до лофту. Доставка була швидка, і все прийшло цілим і неушкодженим. Світильники дають достатньо світла, але при цьому створюють потрібну атмосферу затишку і стилю. Що мене особливо порадувало – це можливість підібрати різні кольори та матеріали, щоб ідеально доповнити інтер'єр. Раджу зазирнути до них, якщо плануєте облаштувати кухню в стилі лофт.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 39

cron