Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Максим Ковиркін: шахрайські схеми із українським зерном

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Максим Ковиркін: шахрайські схеми із українським зерном

Сообщение metrik_leha » Пт янв 10, 2025 11:37 am

Изображение

Міжнародна зернотрейдингова компанія "Quadra Commodity" у вересні 2024 року припинила співпрацю з провідним трейдером українського ринку Максимом Ковиркіним https://www.unian.ua/economics/agro/kompaniya-quadra-commodity-zvilnila-treydera-maksima-kovirkina-cherez-konflikt-interesiv-12795276.html Причиною стали виявлені конфлікт інтересів і зловживання службовим становищем, які завдали шкоди репутації компанії.

Внутрішнє розслідування показало, що Ковиркін організував схему, яка включала компанію-посередника "TEKOMA", зареєстровану на Кіпрі та оформлену на його сестру, Марію Танцюру. Використовуючи цю структуру, трейдер укладав контракти від імені "TEKOMA", отримуючи додаткові прибутки завдяки ресурсам та статусу "Quadra Commodity".

"Ця ситуація підриває довіру до компанії та негативно впливає на її співпрацю з міжнародними партнерами. Максим Ковиркін грубо порушив внутрішні правила, використовуючи позицію у власних інтересах", — зазначили в "Quadra Commodity".

Подальша діяльність "TEKOMA" під питанням, адже її спроможність виконувати контракти викликає сумніви у бізнес-середовищі. Цей випадок став уроком для всієї галузі, підкресливши важливість прозорого менеджменту та суворого контролю за етичністю дій співробітників.
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 1145
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Yandex [bot] и гости: 2