Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Як правильно зберігати каву вдома

А здесь Вы можете просто пообщаться на любые интересные темы.

Модератор: С.О.К.

Як правильно зберігати каву вдома

Сообщение GoodGirl » Ср май 20, 2026 9:37 pm

Купив велику пачку кави в зернах на один кілограм, бо так виходило набагато дешевше. Але десь за два тижні помітив, що вона втратила свій яскравий аромат, а смак став якимось плоским. Я зберігаю її просто в рідному пакеті, закривши звичайною канцелярською скріпкою. Розкажіть, як ви зберігаєте каву вдома? Чи варто пересипати її в скляну банку або пластиковий контейнер? Чи може взагалі краще тримати пакет у холодильнику?
GoodGirl
 
Сообщения: 1340
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев


Re: Як правильно зберігати каву вдома

Сообщение Onellid » Ср май 20, 2026 9:57 pm

Зберігати каву в холодильнику точно не треба, бо вона миттєво вбере всі запахи та вологу, і зерно просто зіпсується. Найкраще лишати в рідному пакеті, але він обов'язково має бути зі спеціальним зіп-замком та клапаном. Я замовляю каву на https://espako.store/ , у них всі пачки йдуть з якісними застібками. Повітря туди не потрапляє, тому аромат тримається дуже довго. Просто щільно закривайте пакет після кожного використання і тримайте його в темній шафі подалі від плити.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 1679
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Другое

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Baidu [Spider] и гости: 1

cron