Зберігати каву в холодильнику точно не треба, бо вона миттєво вбере всі запахи та вологу, і зерно просто зіпсується. Найкраще лишати в рідному пакеті, але він обов'язково має бути зі спеціальним зіп-замком та клапаном. Я замовляю каву на
https://espako.store/ , у них всі пачки йдуть з якісними застібками. Повітря туди не потрапляє, тому аромат тримається дуже довго. Просто щільно закривайте пакет після кожного використання і тримайте його в темній шафі подалі від плити.