Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление
Кондиционирование Вентиляция Сантехника Отопление

Цветы с доставкой

Листайте картинки, играйте в игры flash смотрите видеоролики. Вобщем, отдохните на рабочем месте или дома!!! Как там было в рекламе? ... Отдохни, СДЕЛАЙ ПАУЗУ :)

Модератор: С.О.К.

Цветы с доставкой

Сообщение rozaS » Пн июл 19, 2021 3:21 pm

Нужно преподнести в качестве извинения букет цветов. Где в Днепре его будет лучше всего заказать?
rozaS
 
Сообщения: 607
Зарегистрирован: Пт май 05, 2017 9:46 pm


Re: Цветы с доставкой

Сообщение demko12 » Вт июл 20, 2021 8:52 am

Могу посоветовать Вам сделать так, как сам сравнительно недавно поступил, и вот здесь заказать свежие цветы с доставкой в Днепре https://www.royal-flowers.dp.ua/ . Гарантирую, что букет Вы получите в кратчайшие сроки, и выглядеть он будет идеально.
demko12
 
Сообщения: 642
Зарегистрирован: Ср ноя 01, 2017 3:10 pm
Откуда: GB

Re: Цветы с доставкой

Сообщение Onellid » Вт июл 27, 2021 9:02 pm

А підкажіть будь ласка з приводу гарного букету Львові. Що зараз варто дарувати з квітів, а що ні? І чи є сенс купувати квіти в інтернет-магазині, бо я одного разу спробував і це було не дуже вдало, бо як не вибирав якийсь букет, мені пропонували інший, тому що там не було якогось, або треба було пару днів почекати, поки привезуть квіти.
Аватара пользователя
Onellid
 
Сообщения: 804
Зарегистрирован: Вт июн 13, 2017 5:39 pm
Откуда: Киев

Re: Цветы с доставкой

Сообщение GoodGirl » Вт июл 27, 2021 10:09 pm

rozaS писал(а):Нужно преподнести в качестве извинения букет цветов.


А что, вы, девушка такого сделали что с кем-то или что-то...что вам приходиться извеняться еще цветами. Девушки обычно цветы не дарят)
GoodGirl
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 3:49 pm
Откуда: Киев

Re: Цветы с доставкой

Сообщение metrik_leha » Вт июл 27, 2021 10:20 pm

Onellid писал(а):А підкажіть будь ласка з приводу гарного букету Львові. Що зараз варто дарувати з квітів, а що ні? І чи є сенс купувати квіти в інтернет-магазині, бо я одного разу спробував і це було не дуже вдало, бо як не вибирав якийсь букет, мені пропонували інший, тому що там не було якогось, або треба було пару днів почекати, поки привезуть квіти.


Я скажу вам одне..немає ніякої моди на букети, тому що це вже дуже умовна штука. Насправді ви можете прочитати якусь статтю копірайтера, де він десь що переписав і знає тренди квіткового ринку. Можете зайти в якийсь інтернет-магазин і прочитати відверту рекламу статтю про якийсь крутий букет, бо їм треба саме такі букет зараз продавати.
Модно взагалі дівчатам дарувати квітам, бо насправді це в нас далеко не всі роблять і якщо ви вже даруєте, то ви слідкуєте за трендами у відносинах і залицяннях :)Я б на вашому місті подарував щось, що відрізняється від того, що є в звичайних квіткових магазин, тобто не троянди, не тюльпани, не хризантеми. Ось якщо подарувати щось інше, то вже будете в квіткову тренді.
Щодо інтернет-магазину, то ви просто не ті магазини вибирали, або вам просто не пощастило. У нормальному інтернет-магазині квіти вам продають швидко, бо все що є на сайті має бути, або має бути швидко зроблено для вас. Ось є львівський квітковий магазин https://kvitna.ua/ Дуже швидко організуються вам будь який букет, що є на сайті і точно не буде ніяких пропозицій щодо заміни.
ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
metrik_leha
 
Сообщения: 743
Зарегистрирован: Вт апр 18, 2017 6:47 pm

Re: Цветы с доставкой

Сообщение kana5 » Вт фев 06, 2024 9:27 am

А ви не пробували через Інтернет весільний букет собі шукати? Мені здається, так навіть набагато
простіше буде, до того ж вибір в онлайні більше, а ціни можуть бути нижче.
Раджу вам заглянути на сайт camellia.ua у них вкаталозі великий вибір. Такі шикарні
композиції з кращих сортів троянд ви більше ніде не зустрінете.
kana5
 
Сообщения: 336
Зарегистрирован: Вт ноя 14, 2017 4:37 pm


Вернуться в Сделай паузу :)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8